RAZRED

 

Marija Bončina

1. – 9.

ob sobotah

MALA PLANINSKA ŠOLA

Maija Bončina

1. – 3.

čettek ob 16. uri

VOKALNA SKUPINA

Marina Bizjak

6. – 9.

ponedeljek 6. in 7. uro

FOTOGRAFIJA

Matjaž Kerček

6. – 9.

ponedeljek 6. in 7. uro

petek 7. in 8. uro

od oktobra do januarja

VESELA ŠOLA

Vesna Carl

4. – 9.

 

TEČAJ RAZMIŠLJANJA

Marta P. Šemrl

6.

po dogovoru

DELAVNICE ZA OSEBNOSTNO RAST

Marta P. Šemrl

4. – 5. raz.

po dogovoru

PEVSKI ZBORI

– OPZ Papagajčki

– OPZ Zlata Roža

– MPZ Mladi upi

 

Elizabeta Lampe

 

1. – 2.

3. – 5.

6. – 9.

 

četrtek 6. uro

torek, sredo 6. uro

torek, sreda 7. uro

ŠOLSKI ČASOPIS NOVINARSTVO – časopis HABANCA

Robert Jereb

6. – 9.

sreda 7. uro

ROČNA DELA

Erika Kavčič

3. – 5.

tečajna oblika

RAČUNALNIŠKI KROŽEK 1

Peter Tončič

3. in 4.

po dogovoru

RAČUNALNIŠKI KROŽEK 2

Anja Vencelj

5. in 6.

po dogovoru

RAČUNALNIŠKI KROŽEK 3

Peter Tončič

7. – 9.

po dogovoru

ZELIŠČARSKI KROŽEK

Anica Tratnik

8.

tečajna oblika- po dogovoru

POVEM TI PESEM

Tjaša Petkovšek

6.- 9.

po dogovoru

SPLETNO GLASILO Kwa prauš

Tjaša Petkovšek

6.- 9.

po dogovoru

ROKOMET deklice

Romana Močnik

6.- 7.

četrtek 7. uro

KOREOGRAFSKI IZZIV

Tina Ferjančič

7.-9.

 

TUDI JAZ SEM LAHKO NEKOČ POJETNIK

Nikolaja Munih

III. triada

četrtek 7. uro

VKMB(vedenjsko kognitivna metoda branja)

Nikolaja Munih

učenci z MBP

individualni dogovori

ORIENTACIJA

Pisk Leon

 

 

TEK

Pisk Leon

 

 

NAREDI SI SAM

Marinka Gantar

6., 7. raz.

po dogovoru

ZDRAV ŽIVLJENSKI SLOG

poudarek na dodatnih urah ŠVZ

Janja Grošelj

vsi

po dogovoru

ORFFOV ANSAMBEL

Marina Bizjak

4. – 9.

četrtek 7. uro

LUTKOVNO GLEDALIŠKI KROŽEK

Živa Caruso

Majda Gantar

2. – 9.

po dogovoru

EKO KROŽEK

Majda Gantar

vsi

po dogovoru na 14 dni

TURISTIČNI KROŽEK

Marija Majnik

vsi

po dogovoru

KRESNIČEK naravoslovje

Majda Mlinar

2.

predvidoma torek, sicer po dogovoru

ITALIJANŠČINA

Sandra Poljanec

3. 5. 6. 9.

po dogovoru

Učenci se na interesne dejavnosti prijavijo pri mentorjih.

Dostopnost