Skoči na glavno vsebino

V sredo, 8. 3. 2017, se je naša šola predstavila na radiu Odmev v oddaji Mladi val. Oddaja je potekala v živo. Našo šolo sta predstavili Alja Poljanšek in Nuša Makuc iz 8. b.

Oddaja je bila ravno praznik vseh žensk, zato smo izkoristili priložnost in voščili vsem ženskam, nismo pa pozabili niti na praznik moških, dan mučenikov, ki je bil v petek. Program smo nadaljevali s predstavitvijo dosežkov na raznih tekmovanjih in zaključili z rezultati in nagrajenci literarno-likovnega natečaja Otroci in načrtovanje prihodnosti, ki ga je razpisala naša šola.

Nad radiem smo bile vse navdušene, saj smo prvič videle, kako poteka oddaja v živo.

Naslednja oddaja, s katero se bo predstavila naša šola, bo 7. 6. 2017 ob 17. uri. Vabljeni k poslušanju.

Mentorica Martina Kokelj

 

Dostopnost