Učitelji

MATIČNA ŠOLA

Učitelji, ki poučujejo na razredni stopnji:

 

RAZRED IME IN PRIIMEK ELEKTRONSKI NASLOV
1. a Mateja Kogej Lapajne mateja.kogej-lapajne@guest.arnes.si
  Majda Gantar majda.gantar@guest.arnes.si
1. b Simona Bevk simona.bevk@guest.arnes.si
  Zdenka Skrt zdenka.skrt@guest.arnes.si
1. c Nada Jereb nada.jereb@guest.arnes.si
  Živa Caruso ziva.caruso@guest.arnes.si
2. a Sabina Šmit sabina.smit@guest.arnes.si
2. b Renata Hvala renata.hvala@guest.arnes.si
2. c Majda Mlinar majda.mlinar@guest.arnes.si
3.a Klavdija Pavšič Bajc klavdija.pavsic@guest.arnes.si
3.b Andreja Bizjak andreja.bizjak3@guest.arnes.si
4. a Jožica Treven jozica.treuen@guest.arnes.si
4. b Danica Klemenčič danica.klemencic@guest.arnes.si
4. c Tina Strnad Kuduzović tina.strnad-kuduzovic@guest.arnes.si
5. a Vesna Carl vesna.carl@guest.arnes.si
5. b Dušanka Likar Černilogar dusanka.likar-cernilogar@guest.arnes.si
5. c Lidija Kacin lidija.kacin@guest.arnes.si

 

Učitelji, ki poučujejo v oddelkih podaljšanega bivanja:

 

IME IN PRIIMEK ELEKTRONSKI NASLOV
Vlado Milošević  vladimir.milosevic@guest.arnes.si
Tatjana Ogrič  tatjana.ogric@guest.arnes.si
Damijana Likar  damijana.likar@guest.arnes.si
Marija Majnik  marija.majnik@guest.arnes.si
Majda Gantar majda.gantar@guest.arnes.si
Jana Gregorač  jana.gregorac@guest.arnes.si
Živa Caruso  ziva.caruso@guest.arnes.si
Erika Kavčič  erika.kavcic@guest.arnes.si
Tina Ferjančič  tina.ferjancic@guest.arnes.si
Nuša Kogej  nusa.kogej@guest.arnes.si

 

Učitelji, ki poučujejo na predmetni stopnji:

 

RAZRED IME IN PRIIMEK RAZREDNIKA ELEKTRONSKI NASLOV
6. a Melita Rutar melita.rutar@guest.arnes.si
6. b Elizabeta Lampe beti.lampe@guest.arnes.si
6. c Alenka Peternelj alenka.leban@guest.arnes.si
7. a Anita Vihtelič Janež anita.vihtelic-janez@guest.arnes.si
7. b Slavica Rupnik slavica.rupnik@guest.arnes.si
7. c Romana Močnik romana.mocnik@guest.arnes.si
8. a Marija Gantar marija.gantar@guest.arnes.si
8. b Leon Pisk leon.pisk@guest.arnes.si
8. c Robert Jereb robert.jereb@guest.arnes.si
9. a Katarina Uršič katarina.ursic1@guest.arnes.si
9. b Jožica Zupančič jozica.zupancic@guest.arnes.si
9. c Anica Tratnik anica.tratnik@guest.arnes.si

Drugi učitelji, ki poučujejo v II. in III. triadi:

 

UČITELJ PREDMET ELEKTRONSKI NASLOV
Tina Ferjančič ŠPO, PB tina.ferjancic@guest.arnes.si
Leon Pisk ŠPO leon.pisk@guest.arnes.si
Romana Močnik ŠPO romana.mocnik@guest.arnes.si
Silva Menard LUM silva.menard@guest.arnes.si
Tadeja Lapajne Hoyos GUM tadeja.lapajne@gmail.com
Elizabeta Lampe GUM beti.lampe@guest.arnes.si
Milena Jereb TIT milena.jereb@guest.arnes.si
Dina Rudolf TIT, MAT dina.rudolf@guest.arnes.si
Anica Tratnik  BIO, GOS anica.tratnik@guest.arnes.si
Alenka Peternelj GOS, NAR alenka.leban@guest.arnes.si
Marija Gantar KEM, NAR marija.gantar@guest.arnes.si
Marija Bončina MAT marija.boncina@guest.arnes.si
Vanja Čibej MAT vanja.cibej@guest.arnes.si
Nejc Grošelj MAT, rač. informatik nejc.groselj@guest.arnes.si
Anja Vencelj FIZ, rač. informatik anja.vencelj@guest.arnes.si
Katja Uršič ZGO katarina.ursic1@guest.arnes.si
Matjaž Kerček GEO matjaz.kercek@guest.arnes.si
Rutar Melita TJA melita.rutar@guest.arnes.si
Anita Vihtelič Janež TJA anita.vihtelic-janez@guest.arnes.si
Urška Boškovič TJA, NI2, NI3 urska.boskovic@guest.arnes.si
Peter Tončič TJA, rač. informatik peter.toncic@guest.arnes.si
Branka Skrt TJA (izbirni v 1.r, 2.r, 4.r) branka.skrt@guest.arnes.si
Jožica Zupančič SLO jozica.zupancic@guest.arnes.si
Martina Kokelj SLO
Robert Jereb SLO robert.jereb.@guest.arnes.si
Maria Ana Kremžar Jerman ŠI1, ŠI2, PB maria-ana.kremzar-jerman@guest.arnes.si
Marija Majnik DDE marija.majnik@guest.arnes.si
Mojca Lapanja učitelj strokovne pomoči mojca.lapanja@guest.arnes.si
Janja Grošelj Zdrav življenski slog janja.groselj@guest.arnes.si

 

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA GODOVIČ

 

IME IN PRIIMEK RAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
Maja Mivšek 1. G, 2. G maja.mivsek@guest.arnes.si
Natalija Pintar 3. G natalija.pintar@guest.arnes.si
Hermina Tominec 4. G, 5. G hermina.tominec@guest.arnes.si
Branka Skrt TJA (izbirni 1.r, 2.r, 4. in 5. r) branka.skrt@guest.arnes.si
Katarina Mohorič PB katarina.mohoric@guest.arnes.si
Sabina Gnjezda PB sabina.gnjezda@guest.arnes.si

 

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA ZAVRATEC

 

IME IN PRIIMEK RAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
Darja Kogovšek 1. Z, 3. Z, 4. Z darja.kogovsek@guest.arnes.si

 

 

PODRUŽNIČNA ŠOLA ZA IZOBRAŽEVANJE IN USPOSABLJANJE OTROK IN MLADOSTNIKOV S POSEBNIMI POTREBAMI

 

NIS

 

UČITELJ RAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
Albina Mljač  3., 5. o, DSP albina.mljac@guest.arnes.si
Martina Jazbar Čefarin 6., 7., 8. o, DSP martina.cefarin@guest.arnes.si
Jana Gregorač ŠPO, PB jana.gregorac@guest.arnes.si
Mojca Lapanja učitelj strokovne pomoči mojca.lapanja@guest.arnes.si
Milena Jereb TIT, IP milena.jereb@guest.arnes.si
Elizabeta Lampe GUM beti.lampe@guest.arnes.si
Alenka Peternelj NAR alenka.leban@guest.arnes.si
Anica Tratnik GOS anica.tratnik@guest.arnes.si
Anita Vihtelič Janež TJA anita.vihtelic-janez@guest.arnes.si

 

PP VIZ

 

IME IN PRIIMEK   ELEKTRONSKI NASLOV
Majda Breitenberger varuh negovalec majda.breitenberger@gmail.com
Marta Erjavec učiteljica marta.erjavec@guest.arnes.si