Govorilne ure

Govorilne ure bodo vsak prvi ali drugi torek v mesecu od 15. 30 do 17. 00 ure na centralni šoli, na podružnicah pa po danem razporedu.

Datum Idrija:
5. 10.
9. 11.
7. 12.
11. 1.
1. 2.
8. 3.
5. 4.
10. 5.
junij – po dogovoru

 

V dopoldanskem času so govorilne ure po urniku posameznih učiteljev.

Zaželeno in dobrodošlo je sodelovanje  staršev (prireditve, dejavnosti, ostale aktivnosti v dogovoru z razrednikom). Posebej zaželena pa je tudi udeležba staršev na različnih aktualnih tematskih predavanjih v okviru roditeljskih sestankov in Kluba staršev, ki jih na šoli organiziramo v sodelovanju z zunanjimi strokovnjaki, namensko zanje.

V dopoldanskem času pa potekajo govorilne ure po predhodnem pisnem ali telefonskem dogovoru z razrednikom, učiteljem predmeta ali učiteljem podaljšanega bivanja.

Urnik dopoldanskih govorilnih ur najdete na spletni strani šole.

 

UČITELJ DAN URA
ANDDER TANJA ponedeljek 4. ura
BEŽEK ŠMID MAJA torek 4. ura
BIZJAK ANDREJA sreda 4. ura
BIZJAK MARINA Po dogovoru Po dogovoru
BIZJAK PATRICIJA petek 3. ura
BOŠKOVIČ URŠKA ponedeljek 3. ura
BOŽIČ MAJA petek 3. ura
CARL VESNA Po dogovoru Po dogovoru
CARLI BARBARA torek 5. ura
CARUSO ŽIVA ponedeljek 5. ura
CUDERMAN JOŽE ponedeljek 2. ura
ČERNE MANCA torek 5.ura
ČIBEJ SIMON sreda 2. ura
ČIBEJ VANJA sreda 5. ura
ERJAVEC MARTA torek 7. ura
ERJAVEC URŠA ponedeljek 2. ura
FERJANČIČ TINA sreda 2. ura
GNEZDA IRMA torek 4. ura
GNJEZDA V. SABINA torek 4. ura
GOSTIŠA URŠKA Po dogovoru Po dogovoru
GROBIN KARMEN torek 1. ura
GROŠELJ NEJC ponedeljek 1. ura
HVALA RENATA ponedeljek 2. ura
JAZBAR Č. MARTINA torek 1. ura
JEREB ROBERT torek 4. ura
KACIN LIDIJA torek 4. ura
KAPITAN POLONA sreda 4. ura
KAVČIČ ERIKA torek 3. ura
KENDA MAŠA ponedeljek 4. ura
KERČEK MATJAŽ torek 1. ura
KOGEJ L. MATEJA ponedeljek 5. ura
KOMPARA NIKA torek 2. ura
KRAVOS JANJA Po dogovoru Po dogovoru
KREMŽAR J. MARIA ANA četrtek 7. ura
KURTANJEK ANA ponedeljek 5. ura
LAMPE ELIZABETA ponedeljek 2. ura
LAPANJA MOJCA torek 4. ura ali po dogovoru
LAPANJE PETRA četrtek 2. ura ali po dogovoru
LESKOVEC PETRA ponedeljek 4. ura
LIDJAN SABINA Po dogovoru Po dogovoru
LIKAR Č. DUŠANKA ponedeljek 4. ura
MAJNIK MARIJA torek 2. ura
MIHELIČ TEA Po dogovoru Po dogovoru
MIVŠEK MAJA četrtek predura (7:00-7:30)
MLAKAR MIROSLAVA petek 2. ura
MLINAR MAJDA Po dogovoru Po dogovoru
MOČNIK ROMANA torek 2. ura
MOHORIČ KATARINA torek 4. ura
NIKOLIĆ SNEŽANA ponedeljek 5. ura
ORNIK KERSTIN ponedeljek 3. ura
ORTAR TAMARA ponedeljek 4. ura
PAVŠIČ BAJC KLAVDIJA petek 5. ura
PETERNELJ ALENKA petek 4. ura
PETKOVŠEK DARJA Po dogovoru Po dogovoru
PETKOVŠEK TJAŠA torek 2. ura
PINTAR NATALIJA četrtek 3. ura
PISK LEON četrtek 3. ura
RUDOLF DINA Po dogovoru Po dogovoru
RUTAR MELITA torek 5. ura
SEDEJ DOMINIKA ponedeljek 6. ura
SKRT BRANKA sreda 4. ura
SKRT ZDENKA Po dogovoru Po dogovoru
STRNAD K. TINA sreda 1. ura
ŠEPEC BRIGITA ponedeljek 5. ura
ŠIFRER V. MARJA Po dogovoru Po dogovoru
ŠMIT SABINA sreda 3. ura
TOMINEC HERMINA petek 4. ura
TONČIČ PETER torek 5. ura
VELIKANJE TAMARA torek 3. ura
VENCELJ ANJA sreda 5. ura
VIDMAR MARTINA ponedeljek 7.50
VIHTELIČ JANEŽ ANITA torek 6. ura (ob 12 h)
VONČINA GRETA sreda 1. ura
ZUPANČIČ JOŽICA sreda 3. ura

 

Dostopnost