Govorilne ure

Govorilne ure bodo vsak prvi ali drugi torek v mesecu od 15. 30 do 17. 00 ure na centralni šoli, na podružnicah pa po danem razporedu.

Datum Idrija:
6. 10.
3. 11.
1. 12.
12. 1.
2. 2.
2. 3.
13. 4.
2. 5.
junij – po dogovoru

 

V dopoldanskem času so govorilne ure po urniku posameznih učiteljev.

Zaželeno in dobrodošlo je sodelovanje  staršev (prireditve, dejavnosti, ostale aktivnosti v dogovoru z razrednikom). Posebej zaželena pa je tudi udeležba staršev na različnih aktualnih tematskih predavanjih v okviru roditeljskih sestankov in Kluba staršev, ki jih na šoli organiziramo v sodelovanju z zunanjimi strokovnjaki, namensko zanje.

V dopoldanskem času pa potekajo govorilne ure po predhodnem pisnem ali telefonskem dogovoru z razrednikom, učiteljem predmeta ali učiteljem podaljšanega bivanja.

Urnik dopoldanskih govorilnih ur najdete na spletni strani šole.

 

UČITELJ DAN URA
ANDDER TANJA petek 4. ura
BEVK SIMONA sreda 5. ura
BEŽEK ŠMID MAJA torek 2. ura
BIZJAK ANDREJA sreda 3. ura
BIZJAK MARINA ponedeljek 3. ura
BIZJAK PATRICIJA torek 2. ura
BOŠKOVIČ URŠKA sreda 5. ura
BOŽIČ MAJA sreda 4. ura
BOŽIČ NADA torek 2. ura
CARL VESNA Po dogovoru Po dogovoru
CARLI BARBARA torek 1. ura
CARUSO ŽIVA torek 1. ura
CUDERMAN JOŽE torek 4. ura
ČIBEJ VANJA sreda 3. ura
ČOPIČ NEJA torek 5. ura
ERJAVEC MARTA sreda 7.00 – 7.45
ERJAVEC URŠA petek 4. ura
FERJANČIČ TINA petek 4. ura
GNEZDA IRMA torek 4. ura
GNJEZDA V. SABINA petek 3. ura
GOSTIŠA URŠKA ponedeljek 3. ura
GROBIN KARMEN četrtek 2. ura
GROŠELJ NEJC petek 3. ura
HVALA RENATA torek 3. ura
JAZBAR Č. MARTINA torek 3. ura
JEREB ROBERT sreda 1. ura
KACIN LIDIJA torek 1. ura
KAPITAN POLONA sreda 4. ura
KAVČIČ ERIKA torek 3. ura
KERČEK MATJAŽ torek 2. ura
KOGEJ L. MATEJA ponedeljek 5. ura
KOMPARA NIKA ponedeljek 4. ura
KREMŽAR J. MARIA ANA ponedeljek 4. ura (ali po dogovoru)
KURTANJEK ANA torek 5. ura
LAMPE ELIZABETA ponedeljek 2. ura
LAPANJA MOJCA ponedeljek 6. ura ali po dogovoru
LIDJAN SABINA Po dogovoru Po dogovoru
LIKAR Č. DUŠANKA četrtek 3. ura
MAJNIK MARIJA torek 2. ura
MEDVED ALENKA petek 3. ura
MIHELIČ TEA sreda 4. ura
MIVŠEK MAJA torek 5. ura
MLAKAR MIROSLAVA torek 7. ura
MOČNIK ROMANA torek 3. ura
MOHORIČ KATARINA ponedeljek 1. ura
NIKOLIĆ SNEŽANA četrtek 2. ura
ORNIK KERSTIN četrtek 5. ura
ORTAR TAMARA četrtek 3. ura
OZEBEK NINA torek 3. ura
PAVŠIČ BAJC KLAVDIJA sreda 4. ura
PETERNELJ ALENKA torek 2. ura
PETKOVŠEK DARJA Po dogovoru Po dogovoru
PETKOVŠEK TJAŠA torek 3. ura
PINTAR NATALIJA torek 1. ura
PISK LEON četrtek 1. ura
REJC GANTAR BOJANA ponedeljek 5. ura
REJC ZDENKA sreda 5. ura
RUDOLF DINA Po dogovoru Po dogovoru
RUTAR MELITA četrtek 5. ura
SKRT ZDENKA Po dogovoru Po dogovoru
STEGU DAVID četrtek 5. ura
STRNAD K. TINA sreda 2. ura
ŠEPEC BRIGITA sreda 5. ura
ŠIFRER V. MARJA četrtek 3. ura
ŠMIT SABINA sreda 5. ura
TOMINEC HERMINA ponedeljek 4. ura
TONČIČ PETER sreda 9.30 – 10.30
URBAS NEJC sreda 4. ura
VELIKANJE TAMARA ponedeljek 2. ura
VENCELJ ANJA sreda 4. ura
VIDMAR MARTINA četrtek 7.00 – 7.45
VIHTELIČ JANEŽ ANITA četrtek 6. ura
VONČINA GRETA sreda 1. ura
ZUPANČIČ JOŽICA sreda 5. ura